Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
POCIECHA Michał
LOT 27 | ID: 005027 |
POCIECHA Michał BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż ze stogami |
Technika: | akwarela, karton |
Wymiary: | 39 x 64 cm (w świetle passe-partout) 74 x 98 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany śr.d.: “MPociecha” PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3500 - 5000 zł |