Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
LOT 19 | ID: 006019 |
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sprzedawcy dywanów |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 67 x 87 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "F. K. Wygrzywalski" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |