VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
LOT 19
ID: 006019

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Sprzedawcy dywanów
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
67 x 87 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "F. K. Wygrzywalski"
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:3200 zł