VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) - Katalog

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
Numer: 19
ID: 006019

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Sprzedawcy dywanów
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
67 x 87 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:2800,00 zł
Cena uzyskana:3200,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:3776,00 zł