Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
LOT 21 | ID: 006021 |
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przy ognisku |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 59 x 79 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "F. K. Wygrzywalski" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |