VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
LOT 21
ID: 006021

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Przy ognisku
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
59 x 79 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "F. K. Wygrzywalski"
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:3000 zł