Krakowski Dom Aukcyjny

VI Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (poniedziałek) 2020 - godz. 18.30

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz
LOT 7
ID: 006007

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z postacią
Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:29 x 23,3 cm (w świetle oprawy)
39,8 x 33,6 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Juliusz Holzmüller"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2200 zł