Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
JANOWSKI Stanisław
LOT 47 | ID: 006047 |
JANOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Grobowiec marabuta w Tunisie (1931) |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 53 x 36 cm (w świetle passe-partout) 75 x 56 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "St. Janowski | Tunis 1931" Na odwrocie metka z opisem: "Autor: Stanisław Janowski | Grobowiec świętego (Marabout) Tunis" |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 1000 zł |