Krakowski Dom Aukcyjny

VI Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (poniedziałek) 2020 - godz. 18.30

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

JANOWSKI Stanisław

JANOWSKI Stanisław
LOT 47
ID: 006047

JANOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Grobowiec marabuta w Tunisie (1931)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:53 x 36 cm (w świetle passe-partout)
75 x 56 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "St. Janowski | Tunis 1931"
Na odwrocie metka z opisem: "Autor: Stanisław Janowski | Grobowiec świętego (Marabout) Tunis"
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł