Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
GAŁKOWSKI Stefan
LOT 34 | ID: 006034 |
GAŁKOWSKI Stefan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż tatrzański |
Technika: | akwarela, karton naklejony na tekturę |
Wymiary: | 48 x 65,6 cm 58,6 x 83,2 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Gałkowski St." |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 1000 zł |