Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor
LOT 33 | ID: 006033 |
PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Meczet (studnia) (1925) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 37 cm 64,3 x 52 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Poraj-Chlebowski | 1925"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |