VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor
LOT 33
ID: 006033

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Meczet (studnia) (1925)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 37 cm
64,3 x 52 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Poraj-Chlebowski | 1925"

Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1500 zł