VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) - Katalog

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor
Numer: 33
ID: 006033

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Meczet (studnia) (1925)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 37 cm
64,3 x 52 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:1500,00 zł
Cena uzyskana:1500,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:1770,00 zł