Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
BOROWICKI Władysław
LOT 50 | ID: 006050 |
BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Trójka |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 17 x 27 cm (w świetle oprawy) 28,4 x 38,2 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W. Borowicki" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1500 - 2500 zł |