VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) - Katalog

BOROWICKI Władysław
Numer: 50
ID: 006050

BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Trójka
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:17 x 27 cm (w świetle oprawy)
28,4 x 38,2 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:1500,00 - 2500,00 zł