VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

ĆWIKLIŃSKI Zefiryn
LOT 11
ID: 006011

ĆWIKLIŃSKI Zefiryn BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z sosną (1923)
Technika:olej, tektura
Wymiary:36 x 31 cm (w świetle oprawy)
43,5 x 39 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Z. ĆWIKLIŃSKI | 923"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3000 zł