VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

Numer: 50
ID: 008050

Tytuł:Żółte tulipany (2016)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
Cena wywoławcza:19000 zł
Cena uzyskana:27000 zł
Cena z opłatą aukcyjną:31860 zł