VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

LOT 50
ID: 008050

Tytuł:Żółte tulipany (2016)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
Sygnowany p.d.: "2016 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2016 | E. DWURNIK | "ŻÓŁTE TULIPANY" | NR: XXIII-1089 | - 6644"
Cena wywoławcza:19000 zł
Cena uzyskana:27000 zł