Krakowski Dom Aukcyjny

VIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 kwietnia (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali

29 III-14 IV 2021 godz. 10-18

RegulaminZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego

Licytacja live na portalu

RUDZKA-CYBISOWA Hanna

RUDZKA-CYBISOWA Hanna
LOT 38
ID: 008038

RUDZKA-CYBISOWA Hanna BIOGRAFIA

Tytuł:Chaty przy drodze - Ostrówki (1918)
Technika:olej, płótno
Wymiary:26 x 33,5 cm
53,5 x 63,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "H. Rudzka"
Opisany p.d.: "Ostrówki 1918"
Praca była eksponowana na wystawie "Małżeńskie gry barwne: Hanna Rudzka-Cybisowa, Jan Cybis. Malarstwo, rysunek 1917-1940" (12.12.2007-20.01.2008) w Galerii Dyląg.
Praca jest reprodukowana w katalogu wystawy "Małżeńskie gry barwne: Hanna Rudzka-Cybisowa, Jan Cybis. Malarstwo, rysunek 1917-1940", 12 grudnia 2007 - 20 stycznia 2008, Galeria Dyląg, Kraków 2007, s. 11.
Praca jest reprodukowana w publikacji dr Stefanii Krzysztofowicz-Kozakowskiej "Hanna Rudzka-Cybisowa", Wydawnictwo Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Kraków 2007, s. 93.

Estymacja:7000 - 12000 zł