VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

RUDZKA-CYBISOWA Hanna
Numer: 38
ID: 008038

RUDZKA-CYBISOWA Hanna BIOGRAFIA

Tytuł:Chaty przy drodze - Ostrówki (1918)
Technika:olej, płótno
Wymiary:26 x 33,5 cm
53,5 x 63,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:7000 - 12000 zł