Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
MRÓZ Jerzy
LOT 92 | ID: 008092 |
MRÓZ Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Droga |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 34,7 x 50 cm 45,5 x 60,2 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "JERZY T. MRÓZ" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |