Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
MRÓZ Jerzy
LOT 92 | ID: 008092 |
MRÓZ Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Droga |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 34,7 x 50 cm 45,5 x 60,2 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "JERZY T. MRÓZ" |
Cena wywoławcza: | 3000 zł |
Cena uzyskana: | 3000 zł |