VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

POTRZEBOWSKI Jerzy
Numer: 23
ID: 008023

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Powrót z polowania
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 100 cm
84 x 114,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:4800 zł
Cena uzyskana:5000 zł
Cena z opłatą aukcyjną:5900 zł