Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
WYCZÓŁKOWSKI Leon
LOT 5 | ID: 008005 |
WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nagrobki królewskie w Kaplicy Zygmuntowskiej (1914) |
| Technika: | litografia barwna, papier |
| Wymiary: | 62 x 42 cm (w świetle passe-partout) 84,5 x 62,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany na płycie śr.d.: "LWyczół" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł |