Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 18 | ID: 008018 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kulig |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 63 x 82,7 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 7800 zł |