VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

KRZYŻAK Mieczysław
Numer: 18
ID: 008018

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Kulig
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
63 x 82,7 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:7800 zł