Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 19 | ID: 008019 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Napad wilków |
| Technika: | 50 x 89,5 cm 67 x 108 cm (wymiary z oprawą) |
| Wymiary: | olej, płótno |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 4500 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |