VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

KRZYŻAK Mieczysław
Numer: 19
ID: 008019

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Napad wilków
Technika:50 x 89,5 cm
67 x 108 cm (wymiary z oprawą)
Wymiary:olej, płótno
Cena wywoławcza:4500 zł
Cena uzyskana:8000 zł