Krakowski Dom Aukcyjny

VIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 kwietnia (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali

29 III-14 IV 2021 godz. 10-18

RegulaminZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego

Licytacja live na portalu

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 2
ID: 008002

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Dachy Krakowa z widokiem na Wawel (1920)
Technika:gwasz, tektura
Wymiary:25,1 x 35,8 cm
30,4 x 41,3 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1920"
Cena wywoławcza:2500 zł
Cena uzyskana:15500 zł