VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 2
ID: 008002

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Dachy Krakowa z widokiem na Wawel (1920)
Technika:gwasz, tektura
Wymiary:25,1 x 35,8 cm
30,4 x 41,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1920"
Cena wywoławcza:2500 zł
Cena uzyskana:15500 zł