Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
GIEROWSKI Stefan
LOT 54 | ID: 008054 |
GIEROWSKI Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bez tytułu (lata 90.?) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 73,5 x 51,5 cm (wymiary w świetle passe-partout) 101,7 x 79,7 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany na odwrocie l.g.: "s gierowski" | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |