VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

PRONASZKO Zbigniew
Numer: 37
ID: 008037

PRONASZKO Zbigniew BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Gustawa Bartke
Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 65,5 cm
74,5 x 70 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:20000 - 30000 zł Sprzedaż poaukcyjna