Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
ZDOBYLAK Dawid
LOT 95 | ID: 008095 |
ZDOBYLAK Dawid BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż zimowy we mgle (2021) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 76,5 x 93,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "DZ (monogram wiązany) | 2021", "DAWID ZDOBYLAK | OLEJ NA PŁÓTNIE | "PEJZAŻ ZIMOWY WE MGLE"" |
Cena wywoławcza: | 2500 zł |
Cena uzyskana: | 2500 zł |