IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

PADOŁ Anna
LOT 18
ID: 009018

PADOŁ Anna BIOGRAFIA

Tytuł:Hitler. Podszepty diabła (1980)
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:31,8 x 15,4 x 10 cm
Sygnowany na podstawie: "PADOŁ ANNA | PASZYN 108 | NOWY Sącz | 1980"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artystki.
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł