IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

PADOŁ Anna
LOT 17
ID: 009017

PADOŁ Anna BIOGRAFIA

Tytuł:Św. Antoni (1980)
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:24,6 x 10 x 8 cm
Sygnowany na podstawie: "ANNA PADOŁ | PASZYN 108 | NOWY SĄCZ | 1980 r."

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artystki.

Estymacja:1000 - 1500 zł