IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

PADOŁ Anna
LOT 16
ID: 009016

PADOŁ Anna BIOGRAFIA

Tytuł:Pieta (2006)
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:22,5 x 13 x 10 cm
Sygnowany na podstawie: "Anna | Padoł | 2006 r | Paszyn 109"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artystki.

Estymacja:1000 - 1500 zł