Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
Autor nieznany
LOT 80 | ID: 009080 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Żydzi (cykl 5 obrazów) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | szczegóły wymiarów każdego obrazu - poniżej w uwagach |
Uwagi: | Wymiary prac: "Żyd" (19 x 15 cm; 21,5 x 17,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany l.d.: "E. Filip") "Żyd w sztrajmelu" (21 x 15 cm; 23,5 x 17,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany p.d.: "E. Filip") "Modlitwa" (21 x 15 cm; 23,5 x 17,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany p.d.: "E. Filip") "Lektura żydowska" (17 x 18,5 cm; 20 x 21,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany l.d.: "E. Filip") "Lektura przy menorze" (15 x 19 cm; 17,5 x 21,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany p.d.: "E. Filip") PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 1000 zł |