Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
KRAWCZUK Eugeniusz
LOT 75 | ID: 009075 |
KRAWCZUK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret (1970) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 74 x 82 cm 84,5 x 91 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "KRAWCZUK | 1970 EUGENIUSZ" Opisany l.g.: "Kochanemu | Tatusiowi | w dniu urodzin | od Gienia" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |