Krakowski Dom Aukcyjny

IX Aukcja Dzieł Sztuki

25 maja (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali.

13 - 25 V 2021 godz. 10-18

Regulamin Arkusz zlecenia aukcyjnegoZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego Arkusz zlecenia

KRAWCZUK Eugeniusz

KRAWCZUK Eugeniusz
LOT 75
ID: 009075

KRAWCZUK Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Autoportret (1970)
Technika:olej, płyta
Wymiary:74 x 82 cm
84,5 x 91 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "KRAWCZUK | 1970 EUGENIUSZ"
Opisany l.g.: "Kochanemu | Tatusiowi | w dniu urodzin | od Gienia"

Estymacja:3000 - 4000 zł