Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
RZEPA Izajasz
LOT 54 | ID: 009054 |
RZEPA Izajasz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Święty Franciszek wśród ptaków |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 33 x 22,4 x 11,5 cm |
| Sygnowany na podstawie: "Rzepa | Izajasz | Reda"
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |