IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

RZEPA Izajasz
LOT 54
ID: 009054

RZEPA Izajasz BIOGRAFIA

Tytuł:Święty Franciszek wśród ptaków
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:33 x 22,4 x 11,5 cm
Sygnowany na podstawie: "Rzepa | Izajasz | Reda"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1900 zł