IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

WIĘCEK Ludwik
LOT 67
ID: 009067

WIĘCEK Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Ucieczka do Egiptu
Technika:gwasz, olej, technika mieszana, płyta
Wymiary:31,5 x 46,5 cm
Sygnowany p.d.: "L. Więceek"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.
Cena wywoławcza:700 zł
Cena uzyskana:700 zł