Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
GRABOWSKI Marian
LOT 73 | ID: 009073 |
GRABOWSKI Marian BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Lublin - Brama Krakowska (1973) |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 35,5 x 28 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Grabowski Marian" Widoczny ubytek warstwy malatury. Opisany l.d.: "LUBLIN | BRAMA - | KRAKOWSKA", śr.d.: "KRAKÓW - 16 VIII 1973" PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 1000 zł |