Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
GRABOWSKI Marian
LOT 72 | ID: 009072 |
GRABOWSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lądek-Zdrój - zakład Wojciecha (1973) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 35,5 x 37 cm |
| Sygnowany p.d.: "Grabowski Marian" Opisany l.d.: "LĄDEK-ZDRÓJ | ZAKŁAD WOJCIECHA.", śr.d.: "KRAKÓW - 4 I 1973" PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |