Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
JASIŃSKI Michał
LOT 48 | ID: 009048 |
JASIŃSKI Michał BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Chrystus Frasobliwy (1977) |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 24,5 x 8 x 8,5 cm (postać) 15,8 x 12,5 x 0,9 cm (wymiary podstawy) |
Uwagi: | Sygnowany na podstawie: "WYKONAWCA | MICHAŁ JASIŃSKI | PASZYN - 171 | ROK - 1977"
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 1000 - 2000 zł |