Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
KOŻUCH Piotr
LOT 9 | ID: 009009 |
KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kuszenie |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 30 x 16,5 x 10,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany na podstawie: "Kuszenie | Piotr Kożuch | Paszyn | 120"
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 1700 - 2900 zł |