IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

KOŻUCH Piotr
LOT 9
ID: 009009

KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA

Tytuł:Kuszenie
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:30 x 16,5 x 10,5 cm
Sygnowany na podstawie: "Kuszenie | Piotr Kożuch | Paszyn | 120"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.

Estymacja:1700 - 2900 zł