IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

KOŻUCH Piotr
LOT 10
ID: 009010

KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA

Tytuł:Kapela ludowa
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:32 x 17 x 10 cm (kontrabasista)
Szczegóły wymiarów pozostałych rzeźb - poniżej w uwagach.
Wymiary: 32 x 17 x 10 cm (kontrabasista); 32 x 9,5 x 10 cm (flecista); 32 x 17 x 9,5 cm (skrzypek); 31 x 9,5 x 9,5 cm (akordeonista)
Sygnowany na podstawie: "Kożuch | Piotr | Paszyn 120" (każdy)

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.

Estymacja:3000 - 4000 zł