IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

PORĘBA Stanisław
LOT 14
ID: 009014

PORĘBA Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Chrystus Król (1983)
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:24,3 x 8 x 6,5 cm
Sygnowany na podstawie: "Poręba | Stanisław | Paszyn 108 | 1983 r."

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.

Estymacja:1000 - 1500 zł