IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

PORĘBA Stanisław
LOT 15
ID: 009015

PORĘBA Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Św. Franciszek
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:25 x 10 x 9 cm
Sygnowany na podstawie: "PORĘBA | STANISŁAW | PASZYN 108"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.

Estymacja:1000 - 1500 zł