Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
ŻAK Tadeusz
LOT 70 | ID: 009070 |
ŻAK Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Odpust (1990) |
| Technika: | technika własna, płótno |
| Wymiary: | 44 x 48,5 cm 53 x 58 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany śr.d.: "TŻak" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1200 zł |