IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

ŻAK Tadeusz
LOT 70
ID: 009070

ŻAK Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Odpust (1990)
Technika:technika własna, płótno
Wymiary:44 x 48,5 cm
53 x 58 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "TŻak"
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1200 zł