Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
OLEKSY Włodzimierz
LOT 53 | ID: 009053 |
OLEKSY Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Św. Małgorzata |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 30,5 x 11 x 8,5 cm |
| Sygnowany na podstawie: "Oleksy | Włodzimierz"
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1500 - 2000 zł |