Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
OLEKSY Włodzimierz
LOT 52 | ID: 009052 |
OLEKSY Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Św. Teresa |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 33,5 x 12,5 x 8 cm |
| Sygnowany na podstawie: "Oleksy | Włodzimierz"
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 1200 zł |