Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
PURCHAŁA Zdzisław
LOT 66 | ID: 009066 |
PURCHAŁA Zdzisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pieta |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 30 x 22,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Z.P."
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. |
Cena wywoławcza: | 900 zł |
Cena uzyskana: | 900 zł |