Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
GŁÓD Zenon
LOT 25 | ID: 009025 |
GŁÓD Zenon BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pieta |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 31 x 18 x 13 cm |
Uwagi: | Sygnowany na podstawie: "GŁÓD ZENON | PASZYN 179"
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. |
Cena wywoławcza: | 1200 zł |
Cena uzyskana: | 1200 zł |